TRÉNINKOVÉ PLÁNY

Chceš zdolat maraton, náročný závod na silničním kole nebo se rovnou stát  Ironmanem? Pak jsi na správném místě. Náš tréninkový plán  je tím nejlepším nástrojem k dosažení tvých cílů.


Základní tréninkový plán 

běh - cyklistika - triatlon

Na základě funkčního zátěžového vyšetření je zkušeným trenérem vypracován cílený tréninkový plán na libovolný počet čtyřtýdenních mezocyklů (příp. libovolný počet týdnů). Plán je předán ve formátu PDF (po domluvě i jiném textovém formátu).  Pravidelná konzultace s trenérem, ani průběžné testování nejsou součástí této verze tréninkového plánu. 

Součástí základního tréninkového plánu je rozbor individuálních kondičních schopností, stanovení cílů a nastavení tréninkových zón pro danou sportovní disciplínu (běh, cyklistiku, triatlon nebo jejich kombinaci). 

Základní tréninkový plán je možné zkombinovat s dalšími službami, jako např. osobní trénink nebo výživová konzultace.

Cena 800,-/4 týdny

Tréninkový plán s GARMINEM

běh - cyklistika - triatlon

Tréninkový plán s GARMINEM je určen sportovcům, kteří používají záznamové zařízení GARMIN (chytré hodinky, cyklistická navigace apod.) propojené s aplikací Garmin Connect. 

Na základě funkčního zátěžového vyšetření je zkušeným trenérem vypracován cílený tréninkový plán na libovolný počet čtyřtýdenních mezocyklů (příp. libovolný počet týdnů). Plán je předán ve formátu PDF (po domluvě i jiném textovém formátu). Vedení tréninku probíhá prostřednictvím aplikace Garmin Connect, do které si klient zanáší tréninky sám. Na základě pravidelné konzultace s trenérem a průběžného hodnocení tréninku trenérem jsou prováděny potřebné aktualizace a změny tréninkového plánu.

Součástí tréninkového plánu s GARMINEM jsou kromě rozboru individuálních kondičních schopností, stanovení cílů a nastavení tréninkových zón pro danou sportovní disciplínu (běh, cyklistiku, triatlon nebo jejich kombinaci) v osobním zařízení GARMIN (chytré hodinky, cyklistická navigace...) také pravidelné konzultace s trenérem a průběžné hodnocení tréninku.

Předpokladem efektivního vedení tréninku prostřednictvím aplikace Garmin Connect je propojení účtu Garmin Connect klienta s účtem trenéra.

Tréninkový plán s GARMINEM je možné zkombinovat s dalšími službami, jako např. osobní trénink nebo výživová konzultace.

Cena 1500,-/měsíc

On-line trénink

běh - cyklistika - triatlon

On-line tréninkový plán je vedení tréninku s využitím pokročilé aplikace TrainingPeaks.

Na základě funkčního zátěžového vyšetření je zkušeným trenérem vypracován cílený tréninkový plán na libovolný počet čtyřtýdenních mezocyklů (příp. libovolný počet týdnů). Plán je zanesen, průběžně vyhodnocován a aktualizován trenérem na základě aktuálních změn všech okolností (zdravotní stav, vývoj kondice, změny počasí apod.). 

Vedení samotného tréninku probíhá ve spolupráci se sportovním a diagnostickým centrem Vital Praha, které poskytuje klientovi prémiovou verzi sofistikované aplikace TrainingPeaks. Ta umožňuje trénink nejen naplánovat, průběžně aktualizovat, vyhodnocovat a sdílet s klientem, ale umožňuje také bezprostřední komunikaci mezi trenérem a klientem. Veškeré úkony provádí v tomto případě trenér. Nahrávání tréninků, jejich vyhodnocování a veškeré změny probíhají na straně klienta automaticky.

Cena 2000,-/4 týdny


Objednávky:+420 608 952 479
E-mail: utb@ultratrainingbrdy.cz